Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

İşlem Rehberi

Hizmetin Seçilmesi

Edanisman.com adresinde bütün ürünlerin bilgisine ulaşabilirsiniz.İlgilendiğiniz hizmeti alabilmeniz için Platform’a üye olmanız gerekir. Üyelik şartlarımız üyelik aşamasındakarşısınaçıkan Üyelik Sözleşmesinde yer almaktadır. Üyelikten sonra ürün/servisler, online danışmanlıklar ve online eğitimler bölümlerinden ilgili ürünü bulabilirsiniz. Ürüne ait paketi seçtikten veya özel teklif aldıktansonra “Sepete Ekle” butonuna basıpseçtiğiniz ürünü, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Satın Alma

Bütün alışverişinizitamamladıktan sonra “Sepete Git” butonuna tıkladığınızda sepetinizin içeriğine ve ayrıntılı bedel bilgisine erişebilir, sepetinizden ürün çıkartmaişlemi yapabilirsiniz. Satınalmayıtamamlamak için “Ödemeye Geç” butonunu tıkladığınızda sizden ödeme bilgileri talep edilecektir. Kredi kartını bilgileriniz tarafımızca görülmemektedir, doğrudan ödeme yetkili kuruluştarafındantahsilat yapılmaktadır. Ödeme işlemisonrası size satınalmanız ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir email iletilecektir. Üyelik sistemi üzerinden satınaldığınız hizmetin adımlarını takip edebilirsiniz.

 

Promosyon Uygulaması

Satın alma aşamasındakullanabileceğiniz indirim veya tam ücret yerine geçen promosyon kodlarını,kod teslim edilen kurum ve kuruluşlardan kod temin edebilirsiniz. Faturası toplu olarak promosyon kodu teslim edilen kurum ve kuruluşa kesilir ve tahsilatıyapılır. Promosyon kodlarının size teslim kararı tamamen ilgili kurum ve kuruluşa ait bir karardır. Promosyon kodlarınatanımlanacak hizmetler, kullanımı, süresi, içeriği gibi şartlarEDANIŞMAN ve ilgili kurum ve kuruluş ile belirlenir ve bu şartlaruygulanır.

 

Hizmetin Verilmesi

Müşteri Yöneticileri, EDANIŞMAN ve/veya Grup Şirketlerindeçalışan ve işbuSözleşmedekiişbirliğikapsamındaMüşterilerin web sitesinden doldurdukları talep formu ile ilettikleri talepler kapsamındaMüşterileri arayarak EDANIŞMAN Dijital Hizmet Platformu ile ilgili bilgi verecektir. İŞORTAĞItarafından daha öncesinde kendisine iletilmiş olan sorularıMüşterilere sorarak aldığıyanıtlardoğrultusundaMüşterininşirketin hangi tip şirkete(A.Ş.,Ltd.Şti. vb) uygun olabileceğine,diğerhizmetlerden hangisine ihtiyaç duyulacağınailişkin bir ön tespit yapacaktırlar.Müşteridenşirketkurmak veya diğer hizmetleri almak istediği teyidini ve kişisel verilerinin bu kapsamda İşOrtağınaaktarılmasınaonayını otomatik veya sözlü olarak aldıktan sonra bu kapsamda Müşterinin talebini İşOrtağına ileteceklerdir.

 

İşOrtakları, Platform üzerinden verilen hizmetler için yasal olarak yetkilendirilmiş ve sorumluluğuüstlenen gerçek veya tüzel kişidir.İşOrtaklarıtarafından verilecektir.

 

Gizlilik Kuralları

Gizlilik Politikamıza,Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili metinlerimize internet sitemizin alt kısmında yer alan linkler ile erişebilirsiniz.