Çözümler / Hizmetlerimiz / Hibe Programları

KOSGEB İleri Girişimci Destek Programı Danışmanlığı

SATIN AL

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

Nedir ?

after-line

 Girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirme aşamasında  işletmelerinin hayatta kalmasına yönelik 375.000 TL'ye kadar olan KOSGEB İleri  Girişimci Destek Programı  danışmanlığı bütünleşik bakış açısı ile %100 online,  danışmanlarımız tarafından verilmektedir. 

Hizmet takvimi şu şekildedir:

1. Adım: Planlama Toplantısı ve Evrak Kontrolü : 15 Dakika 

2. Adım: KOSGEB Veri Tabanı Kaydı Yapılması 

3. Adım: Güncel KOBİ Beyannamesi'nin Oluşturulması 

4. Adım: İş Planı'nın Oluşturulması 

5. Adım: İş Planının Sisteme Dahil Edilmesi 

6.Adım: Girişimcilerin  Kurul Öncesi Hazırlığı Tamamlanılması 

7. Adım: Ödeme Taleplerinin Gerçekleştirilmesi

Süreç tamamlanıncaya kadar danışmanlarımız tarafından güncel mevzuat desteği, ve destek sürecinde genel danışmanlık verilir. İlgili adımlar tamamlandıktan sonra KOSGEB tarafından destek ödemesi gerçekleştirilir. 

Hizmeti Kimler Almalı?

after-line

Üretim/İmalat yapan şirket yöneticileri, Üretime/İmalat yapan şirket satın alımcıları, WEB Portalı, Programlama Faaliyeti Yapan Şirket Satın Alımcısı,

Faydalar

after-line
1

Kuruluş Desteği: Gerçek kişi statüsündeki işletmeniz için 5.000 TL, sermaye şirketi statüsündeki işletmeniz için 10.000 TL geri ödemesiz desteklenirsiniz.

2

Performans Desteği: İşletmenizin 1. ve 2. destek yılı sonunda oluşturduğu istihdamlarda belirlenen asgari prim gün sayısına bağlı olarak 40.000TL’ye kadar desteklenirsiniz.

3

Makine –Teçhizat ve Yazılım Desteği: İşletmenizin kuruluş tarihinden programın birinci yılının sonuna kadar yapacağı makine, teçhizat ve yazılım harcamalarında belirlenen teknoloji düzeyine bağlı olarak 300.000 TL’ye kadar desteklenirsiniz.

4

Mentörlük, Danışmanlık ve İşletme Koçluğu Desteği: İşletmenizin faaliyetlerini geliştirmeye yönelik mentörlük, danışmanlık, işletme koçluğu harcamaları %75 oranında 10.000 TL’ye kadar desteklenirsiniz.

5

Sertifika Desteği: İşletmenizin faaliyet konusu ile uyumlu mesleki ve teknik sertifikaların edinimi için yapacağı harcamalarda 5.000 TL’ye kadar desteklenirsiniz.

İlgili Ürünler

after-line

Şahıs Şirket Kuruluşu


eDanışman ile Şahıs Şirketinizi Kolayca Kurun!

KOSGEB Geleneksel Girişimci Destek Programı Danışmanlığı


65.000 TL'ye kadar olan KOSGEB Geleneksel Girişimci Destek Programı'ndan Yararla...

Hibe / Teşvik Sorgu Paketi


Yararlanabileceğiniz Hibe ve Teşvik Programlarını Öğrenmek için Hemen Satın Alın!