Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

KOSGEB İleri Girişimci Destek Programı Danışmanlığı

375.000 TL'ye kadar olan KOSGEB İleri Girişimci Destek Programı'ndan Yararlanmak İçin Hemen Satın Al!

3.750,00 ₺ + KDV
Nedir?
Hizmet Takvimi
Kimler Almalı?
Faydalar

 Girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirme aşamasında  işletmelerinin hayatta kalmasına yönelik 375.000 TL'ye kadar olan KOSGEB İleri  Girişimci Destek Programı  danışmanlığı bütünleşik bakış açısı ile %100 online,  danışmanlarımız tarafından verilmektedir. 

Hizmet takvimi şu şekildedir:

1. Adım: Planlama Toplantısı ve Evrak Kontrolü : 15 Dakika 

2. Adım: KOSGEB Veri Tabanı Kaydı Yapılması 

3. Adım: Güncel KOBİ Beyannamesi'nin Oluşturulması 

4. Adım: İş Planı'nın Oluşturulması 

5. Adım: İş Planının Sisteme Dahil Edilmesi 

6.Adım: Girişimcilerin  Kurul Öncesi Hazırlığı Tamamlanılması 

7. Adım: Ödeme Taleplerinin Gerçekleştirilmesi

Süreç tamamlanıncaya kadar danışmanlarımız tarafından güncel mevzuat desteği, ve destek sürecinde genel danışmanlık verilir. İlgili adımlar tamamlandıktan sonra KOSGEB tarafından destek ödemesi gerçekleştirilir. 

Üretim/İmalat yapan şirket yöneticileri, Üretime/İmalat yapan şirket satın alımcıları, WEB Portalı, Programlama Faaliyeti Yapan Şirket Satın Alımcısı,

1
Kuruluş Desteği: Gerçek kişi statüsündeki işletmeniz için 5.000 TL, sermaye şirketi statüsündeki işletmeniz için 10.000 TL geri ödemesiz desteklenirsiniz.
2
Performans Desteği: İşletmenizin 1. ve 2. destek yılı sonunda oluşturduğu istihdamlarda belirlenen asgari prim gün sayısına bağlı olarak 40.000TL’ye kadar desteklenirsiniz.
3
Makine –Teçhizat ve Yazılım Desteği: İşletmenizin kuruluş tarihinden programın birinci yılının sonuna kadar yapacağı makine, teçhizat ve yazılım harcamalarında belirlenen teknoloji düzeyine bağlı olarak 300.000 TL’ye kadar desteklenirsiniz.
4
Mentörlük, Danışmanlık ve İşletme Koçluğu Desteği: İşletmenizin faaliyetlerini geliştirmeye yönelik mentörlük, danışmanlık, işletme koçluğu harcamaları %75 oranında 10.000 TL’ye kadar desteklenirsiniz.
5
Sertifika Desteği: İşletmenizin faaliyet konusu ile uyumlu mesleki ve teknik sertifikaların edinimi için yapacağı harcamalarda 5.000 TL’ye kadar desteklenirsiniz.