Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

Gizlilik Politikası

 

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, https://edanisman.com adresinde yer alan siteyi (“Platform”) ziyaret eden, Platform ile etkileşime giren, üye olarak kaydolan kişiler (“MÜŞTERİ”) tarafından EDANIŞMAN TEKNOLOJİ VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ(“EDANIŞMAN”) ile paylaşılan bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir. Gizlilik Politikası, MÜŞTERİ ile akdedilen Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi’nin eki ve ayrılmaz bir parçası niteliğindedir.

İşbu politika ile KVKK Aydınlatma Metni arasında çelişki olması halinde Aydınlatma Metni’nde yer alan hükümler geçerli olacaktır.

MÜŞTERİ, Platforma üye İş Ortaklarından bedeli karşılığı hizmet almak için EDANIŞMAN Platformuna üye olmuştur. MÜŞTERİ tarafından Platform’a yüklenen İçerik MÜŞTERİ’nin mülkiyetindedir.

EDANIŞMAN, Platform üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen İçerikleri, Sözleşme ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Bu kapsamda EDANIŞMAN, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

EDANIŞMAN, Platforma yüklenen bilgilerin hizmet alınan İş Ortakları tarafından kendilerine ait yönetim paneli üzerinden erişilmesini sağlayacaktır. Örneğin bir şirket kuruluş işlemleri için kimlik, iletişim bilgileri şirket kuruluşu hizmeti verecek olan İş Ortağının erişimine açılacaktır. İş Ortağı bu bilgileri kendi mesleki sorumluluk kuralları çerçevesinde gizliliğini sağlayacaktır.

Kişisel veriler, KVKK kapsamında Aydınlatma Bildirimi’nin yapılmasıyla işlenecektir. Gerçek kişilerle yürütülecek pazarlama faaliyetleri için açık rıza alınacaktır.

EDANIŞMAN, MÜŞTERİ’nin Platform üzerinde gerçekleştirdiği kullanım ve işlem bilgilerini anonim hale getirerek; istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, yıllık rapor ve benzeri raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir. EDANIŞMAN, söz konusu bilgilerle Müşteri bilgilerini açıklamaksızın demografik bilgiler içeren raporlar düzenleyebilir veya bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir veya bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir. Bu işlemler EDANIŞMAN’ın Gizlilik Politikası hükümlerine aykırılık teşkil etmez.

Platform üzerinden başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup, EDANIŞMAN bu site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru, öneri veya üyelik iptal işlemi için [email protected] mail adresine ileti gönderiniz.