Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

KOSGEB Geleneksel Girişimci Destek Programı Danışmanlığı

65.000 TL'ye kadar olan KOSGEB Geleneksel Girişimci Destek Programı'ndan Yararlanmak İçin Hemen Satın Al!

2.000,00 ₺ + KDV
Nedir?
Hizmet Takvimi
Kimler Almalı?
Faydalar

Girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirme aşamasında  işletmelerinin hayatta kalmasına yönelik olan 65.000 TL'ye kadar olan KOSGEB Geleneksel Girişimci Destek Programı  danışmanlığı bütünleşik bakış açısı ile %100 online,  danışmanlarımız tarafından verilmektedir. 

Destek Kapsamları;

Kuruluş Desteği olarak

Gerçek kişi işletme 10.000 TL

Sermaye şirketi işletme 20.000 TL

100% (Geri Ödemesiz) 36 ay destek sağlanır.

Girişimcinin genç, kadın, engelli, gazi veya birinci derecede şehit yakını olması durumunda kuruluş desteğine 10.000.-TL ilave edilir.

Personel Desteği olarak

İşletmenin kuruluş tarihinden itibaren vergi mükellefiyetinin devam etmesi şartıyla her dönem 1 yılı kapsayacak şekilde 3 dönem boyunca bir personel desteği bulunmaktadır. Bu destek kapsamında işletmede çalışan personelin tahakkuk eden prim gün sayılarının toplamı 360 ve üzeri olduğu her bir dönem için 1 aylık brüt asgari ücret tutarınca destek sağlanır.

Hizmet Takvimi;

1. Adım: Planlama Toplantısı ve Evrak Kontrolü : 15 Dakika 

2. Adım: KOSGEB Veri Tabanı Kaydı Yapılır

3. Adım: Güncel KOBİ Beyannamesi'nin Oluşturulması 

4. Adım: İş Planı'nın Oluşturulması 

5. Adım: İş Planının Sisteme Dahil Edilmesi 

6. Adım: Ödeme Taleplerinin Gerçekleştirilmesi 

Süreç tamamlanıncaya kadar danışmanlarımız tarafından güncel mevzuat desteği, ve destek sürecinde genel danışmanlık verilir. İlgili adımlar tamamlandıktan sonra KOSGEB tarafından destek ödemesi gerçekleştirilir. 

E-Ticaret Şirket Sahipleri, E-Ticaret Şirket Satın Alım Sorumlu Kişisi ve Şirket Sahibi Girişimciler.

1
Kuruluş Desteği: Gerçek kişi statüsündeki işletmeniz için 5.000 TL, sermaye şirketi statüsündeki işletmeniz için 10.000 TL geri ödemesiz desteklenirsiniz.
2
Performans Desteği: İşletmenizin 1. ve 2. destek yılı sonunda oluşturduğu istihdamlarda belirlenen asgari prim gün sayısına bağlı olarak 40.000TL’ye kadar desteklenirsiniz.
3
Sertifika Desteği: İşletmenizin faaliyet konusu ile uyumlu mesleki ve teknik sertifikaların edinimi için yapacağı harcamalarda 5.000 TL’ye kadar desteklenirsiniz.