Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

Mevzuat, Uyum ve Risk Yönetimi "Soru-Cevap"

Girişimcilerin merak ettikleri soruları 30 dk. içinde sorup öğrenebilecekleri bir çok uzmanlığı içinde barındıran danışmanlık paketimiz, hızlı cevap almak istediğiniz sorular için geliştirildi.

1.500,00 ₺ + KDV
Nedir?
Hizmet Takvimi
Kimler Almalı?
Faydalar

Mevzuat, Uyum ve Risk Yönetimi alanında aşağıdaki başlıklardaki sorularınıza yarım saatlik toplantılarda cevap vermek için yanınızdayız.

Şirket Kurma: Şirket kurulum süreçlerinde yaşanan doğru şirket tipinin belirlenmesi, hangi adımların gerektiği gibi konularda sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

İş Mevzuatı ve Uygulama Danışmanlığı: Alternatifli olarak iş kanunu ve ilgili mevzuat kapsamındaki çözüm yolları. (Eylem planı oluşturma, iş yerinin güvence altına alınması yönünde bilgilendirme)

Sözleşme ve Risk Yönetimi ve Uyarlama: Sözleşmesel ilişkilerde yükümlülüklerin yerine getirilmesinde aksaklıklar yaşanması durumunda nasıl hareket edilmesi ve hangi adımların atılması gerektiğine ilişkin bilgiler.

Sözleşme Setleri: Ticaret hayatında sözleşme, risk yönetimi ve yasal uyum süreçleriyle ilgili sorularınıza yönelik bilgilendirmeler yer almaktadır.

Kira Sözleşmeleri ve Uygulamaları: Kiracıların hakları nelerdir, nasıl hareket etmeleri gerektiğine ilişkin bilgiler.

Üretim ve Ticari Faaliyetler: Üretim yapan ve/veya ithalat/ihracatında aksaklıklar yaşayanların nasıl hareket etmesi ve hangi adımları atması gerektiğine ilişkin bilgiler.

KVKK: Kişisel verilerin korunması kapsamında idari ve teknik tedbirlerin neler olduğuna dair uygulamaya yönelik bilgiler.

Fikri Mülkiyet ve Bilişim Teknoloji Mevzuatı Yönetimi: Bir şirketin en kıymetli varlığı olan fikri haklarının korunması ve bilişim – teknoloji firmalarının mevzuat ile entegrasyonuna yönelik içerikler hakkında bilgiler.

Yeni şirket kurma aşamasında olan, yeni şirket kurmuş ve şirketini büyütmek isteyen girişimciler için uygundur.

1
Şirketinizin geleceğini planlarken profesyonel kişilerden tecrübe aktarımı alırsınız.
2
Hızlı ilerlemenize ve işinizi büyütmenize katkı sağlar.
3
Uzman desteği ile hata yapmanızı engeller.