Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

Hibe ve Teşvik Soru Cevap

Girişimcilerin merak ettikleri soruları 30 dk. içinde sorup öğrenebilecekleri bir çok uzmanlığı içinde barındıran danışmanlık paketimiz, hızlı cevap almak istediğiniz sorular için geliştirildi.

990,00 ₺ + KDV
Nedir?
Hizmet Takvimi
Kimler Almalı?
Faydalar

Ar-Ge alanında aşağıdaki başlıklardaki sorularınıza yarım saatlik toplantılarda cevap vermek için yanınızdayız.

İşletme Geliştirme Teşvikleri: Şirketinizi kurarken iş fikir ve planlarınıza özel hibe imkanları ile ilgili farkındalık ve yol haritasının belirlenmesi.

Fon Programı Özelinde Soru/Cevap: KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, TÜBİTAK gibi Ulusal Fon Programları ve Uluslararası Fon Programları hakkındaki temel seviye sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Teşvik ve Destekler: Şirketinizi kurduktan sonra iş alanınız ve gelecek planlarınızla ilgili tüm ulusal ve uluslararası teşvik/destek programları hakkında farkındalık ve yol haritası ile ilgili sorularınıza yönlendirmeler alabilirsiniz. Faaliyetlerinizin Ar-Ge ve yenilik unsuru barındırması durumunda yararlanabileceğiniz teşvik/destekler ve bu programlar aracılığıyla belirli vergi muafiyetlerinden
faydalanabilmesi ve gider kalemlerine yönelik sorularınıza yanıtları bu bölümde bulabilirsiniz.

Ar-Ge Projeleri Hazırlama: İnovatif fikir sizden, yoldaki tüm engelleri aşmak ve dosyanızı hazırlamak, sunmak için destek bizden. Nitelikli fon programı proje dosyalarındaki proje yazım ve bütçeleme yaklaşımı ile ilgili sorularınıza yönelik yanıtları bulabilirsiniz.

TGB Şirketlerine Yönelik Konular: TGB içerisinde şirket neden ve nasıl kurulur? TGB Projesi hazırlanması hakkında sorularınıza yanıtlar.

Yatırım Teşviklerine Yönelik Konular: Sanayi ve Teknoloji Bakanlığını yatırım planı olan üreticileri desteklediği bir teşvik mekanizması hakkındaki sorularınızı yanıtlar. 

Yeni şirket kurma aşamasında olan, yeni şirket kurmuş ve şirketini büyütmek isteyen girişimciler için uygundur.

1
Şirketinizin geleceğini planlarken profesyonel kişilerden tecrübe aktarımı alırsınız.
2
Hızlı ilerlemenize ve işinizi büyütmenize katkı sağlar.
3
Uzman desteği ile hata yapmanızı engeller.