Çözümler / e-Danışmanlık / Bütünleşik Danışmanlıklar

Vergi, Mevzuat ve Teşvik Bakış Açısı ile: Covid-19 Süreci Şirketinizde Nasıl Yönetilmeli?

SATIN AL DANIŞMANLARIMIZ

Nedir ?

after-line

Toplantı öncesi müşterinin ilgi alanları ve soruları alınır ve müşteriye özeli içerik hazırlanarak toplantı gerçekleştirilir. Toplantıya Sistem Global'in tüm Türkiye'de çok sayıda proje deneyimi olan ve Covid-19'a özel farklı tecrübeler elde etmiş olan yetkin Mevzuat ve Risk , Mali ve Ar-Ge uzmanları birlikte yer almaktadırlar. 

Covid-19'un 

İşçi-İşveren ilişkileri, Sözleşmeler ve Genel Kurullara

Mali ve Vergi Yükümlülüklerine ve

Ar-Ge/Tasarım Merkezlerine ve Ar-Ge Projelerine

yansımalarının her konunun uzmanı ile ele alındığı ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirildiği kapsamlı bir hizmettir.

Özellikler

after-line
1

Mevzuatsal Hak ve Yükümlülüklerinizi Öğrenin! Covid-19 kapsamında işçi- işveren ilişkilerinin doğru şekilde yönetilmesi, Covid-19'un sözleşmelere etkileri ve şirketlerin Covid-19 kapsamında Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde yükümlülükleri hakkında bilgi verilecektir.

2

Vergisel Hak ve Yükümlülükleriniz Öğrenin! Mali yükümlülüklerdeki ertelemeler, ihracat bedellerinin Türkiye’ye getirilmesi için alınabilecek önlemler, KDV iadesine yönelik yapılması gerekenler hakkında bilgi verilecektir.

3

Ar-Ge Projesi Uygulamalarını Öğrenin! Kısa çalışma vb. uygulamaların Ar-Ge ve Tasarım Merkezi uygulamalarına ve TEYDEB projelerine yansımaları, Covid-19'a özel açıklanan destek ve teşvik programları hakkında bilgi verilecektir.

Faydalar

after-line
1

Bütünleşik Yaklaşım: 3 farklı disiplinden uzmanların tek bir toplantı kapsamında konuyu 360 derece değerlendirerek, ortak yaklaşım ortaya koyacak olması.

2

Gerçek Örnekler: Sadece teorik değil, yaşanan vakalar üzerinden pratik yaklaşımlar getirecek olması.

3

Şirketinize Özel: Şirkete özel konuların önceden belirlenmesi ile verimli ve şirketinize özel bir danışmanlık verilecek olması.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız