Nedir ?

after-line

Kısa çalışma ödeneğinin şartları, bu ödemeden kimlerin yararlanabileceği ve başvuru aşaması hakkında   genel bilgiler başlangıç olarak sunulacak; devamında sizin firmanıza özel şartlar ve detaylar uzmanlarımıza birlikte analiz edilip, hızlı ve doğru karar vermenize ışık tutulacak. Bu dinamik danışmanlığımız online ve birebir biçimde sunulacaktır. Ayrıca kısa çalışmanın uygulandığı dönem için işçi ve işveren hakları hakkında açıklamalar yapılacaktır. Görüşmeye online olarak bir mevzuat danışmanı, bir mali müşavir, bir bordro uzmanı olmak üzere asgari 3 uzman katılacaktır (Ar-Ge merkezleri veya TEKNOPARK firmaları için bir Ar-Ge uzmanı ayrıca görüşmeye iştirak edecektir).

 

Kısa çalışma başvurusunun yapmaya karar verilmesi halinde, süreç boyunca gelen soruların cevaplandırılması, başvuru evraklarının değerlendirilmesi ve bordro hazırlanması konusunda danışmanlık hizmeti, eposta/telefon veya online verilecektir.

Tüm başvuru süreci ve sonrasındaki kayıtlama bordro vb. konularla ilgili gerekli bilgilendirme gerek online gerek eposta ile yapılacak olup başvuru evrakları gerekli şekilde kontrol edilecek, süreç söz konusu uzman ekip tarafından takip edilerek gerekli tüm detayda danışmanlık hizmeti verilecektir. Böylelikle danışanların zamanında ve eksiksiz doküman ile başvuruyu yapması hedeflenmektedir. Aynı zamanda kısa çalışma döneminde firmanız özelinde; bordro detayları yanında SGK ve Vergi uygulamaları detaylı anlatılacaktır.

Özellikler

after-line
1

Deneyimli ekip ile sağlanacak danışmanlık olması.

2

Farklı disiplinlerin bir arada olduğu bütünleşik hizmet sunulması.

3

Müşteri odaklı süreç yönetiminin olması.

Faydalar

after-line
1

Farklı disiplinlerle ( Mali / Mevzuat / Bordro / Ar – Ge ) bütünleşik hizmet sunulması.

2

En güncel düzenlemeler ve idari beklentiler ışığında en doğru başvurunun yapılması.

3

Sürdürülebilir süreç danışmanlığı olması.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız