Nedir ?

after-line

Servisin İçeriği

Online Teşvikli Bordro Hizmetleri, Firmanızda çalışan personellerin Ücret ve Teşvik hesaplamalarının , SGK bildirimlerinin, firmanız tarafından herhangi bir yazılım, bilgisayar yada insan kaynağı kullanmanıza gerek kalmaksızın ve tamamen digital olarak transfer edilecek verilerle bizim tarafımızdan yapılması, yönetilmesidir.

Amaç

Online Teşvikli Bordro Servisinin amacı,

Firmanın  personel bordro hesaplamalarının, sgk bildirimlerinin, muhasebe raporlarının, ücret pusulalarının ve SGK Teşviklerinin online olarak alınacak veriler ile hesaplanması , SGK sistemlerinde yapılacak işlemlerin yapılması ve tüm çıktıların online olarak sunulmasını amaçlamaktadır.

Hedefimiz firmanın her ay düzenli olarak yaptığı Bordro ve Teşvik işlemlerinde uzman personele bağımlılığı azaltarak personel maliyetlerinden tasarruf edebilmelerini sağlamaktır.

Hizmeti Hangi Şirketler Almalı?

after-line

Platform bağımsız olarak Ücret hesaplama ve bildirim işlemlerini doğru ve güvenilir şekilde yaptırmak isteyen firmalar, Bordro ve Teşvik işlemleri için yazılım , donanım ve insan kaynağı yatırımı yapmak istemeyen firmalar, KVKK kapsamında ve kurum içinde veri gizliliğine önem veren firmalar, Eksik veya hatalı işlemler nedeniyle oluşacak ceza risklerini üstlenmek istemeyen firmalar, Çalışan sayısında herhangi bir sınırlama olmaksızın, küçük ve büyük ölçekli tüm firmalar.

Özellikler

after-line
1

SGK, İşKur vb. bildirimlerinin işletmeniz yerine tarafımızdan yürütülmesi. Tüm neticelerin müşteriye online bildirimleri

2

Veri ve İletişim Güvenliği altyapısı ile bordro bilgilerinin SGK sistemleri ile entegre bir şekilde  güvenli transfer imkanı

3

Bordro , İş Hukuğu ve SGK mevzuatı konusunda deneyimli personeller vasıtasıyla sorun ve ihtiyaçlara hızlı çözüm

Faydalar

after-line
1

Yazılım, donanım ve personel istihdamına gerek kalmaksızın, bordro hesaplama süreçlerini nitelikli bir şekilde yürütmek

2

Bordro hesaplamalarını etkileyen, vergi, SGK kuralları ve her türlü teşvikin hesaplamalarda doğru şekilde uygulanması

3

Çalışanlara ücret bordrolarının e-mail olarak teslimi

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız