Nedir ?

after-line

Şirketim Kart Yemek ile çalışanlarınızın yemek harcamaları firmanız için kazanca dönüşüyor! Şirketinizin yemek harcamalarını Şirketim Kart Yemek ile yaparsanız, vergilerden muaf olursunuz, yemek fişi toplama derdinden kurtulursunuz ve çalışan başına yılda 6.000 TL’ye kadar tasarruf edersiniz. Çalışan sayınızı ve çalışan başına günlük yemek bedelini girin, yıllık vergi avantajını hemen görün!

*Şirketim Kart Yemek hizmet altyapısı Multinet tarafından sağlanmaktadır.

Hizmeti Hangi Şirketler Almalı?

after-line

Çalışan sayısı 1 veya 1000 olsun, tüm şirketler bu hizmetten faydalanabilir.

Özellikler

after-line
1

Şirketim Kart-Yemek vergi muafiyeti sağlar. Yemek bedeli ödemelerinizde vergi istisnasından faydalanabilir ve %100 oranında yemek kartı vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

2

Çalışanlarınız yaptıkları harcamalardan kazandıkları TatlıPara ile ayda 3 yemeğini bedavaya getirebilir.

3

Şirketim Kart-Yemek ile ilgili tüm işlemlerinizi dijital olarak kendi kendinize yönetebileceğiniz bir sisteme sahip.

4

Çalışanlarınız Şirketim Kart-Yemek ile istedikleri yemekleri ve restoranları seçebilirler. Ayrıca, gıda market alışverişlerini de gerçekleştirebilirler.

Faydalar

after-line
1

Personel Giderlerinde Tasarruf sağlar. Gelir Vergisi Kanunu'na göre, çalışanlarınıza KDV dahil günlük 23,23 Türk Lirası tutarına kadar yemek bedeli verdiğinizde; SGK İşveren Hissesi, SGK İşçi Primi, Gelir Vergisi ve Damga Vergisi'nden muaf tutulursunuz. Çalışan başına yıllık 6.000 Türk Lirası'na varan tasarruf sağlarsınız.

2

Şirketim Kart-Yemek çalışan motivasyonunu arttırır. Çalışanlara yemek seçme özgürlüğü vererek motivasyonlarının artmasını sağlayabilirsiniz.

3

Fiş Toplama Derdini Ortadan Kaldırır. Her yemeğin fişi ille ayrı ayrı uğraşmak yerine ayda 1 fatura ile tüm yemek ödemelerini muhasebeleştirebilirsiniz.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

S


•Kart yüklemelerinizde firmanızdan tahsil edilmesi gereken %3 hizmet bedeli sizin adınıza eDanışman tarafından karşılanmaktadır.

•Talep ettiğiniz kart adet bilgisini seçmeniz akabinde kartlarınız üretilerek adresinize teslim edilecektir.


Aylık hizmet bedeli yok

ÜCRETSİZ

Teklif Al


Özel talep ve sorularınız için bizimle ile iletişime geçiniz.


Teklif Al