Çözümler / KOBİ'ler için / Hibe Programları

KOBİ'ler için İşletme Geliştirme Teşvikleri Danışmanlığı

SATIN AL

Nedir ?

after-line

KOSGEB İşletme Geliştirme Desteği Kullanımı Yol Haritası Danışmanlığı 
Ticaret Bakanlığı Destekleri Yol Haritası Danışmanlığı  

Firmalarınızın sadece Ar-Ge projesi yürütmeye ihtiyacı yoktur. Yatırımlarınızın Ar-Ge ile desteklenmesi, tasarım kabiliyetinizin artması ve bunun nitelikli elemanla desteklenmesi de çok önemli ve değerlidir! Bu yolda sizlerin yanındayız. 

Gerek KOBİ’ler gerekse büyük ölçekli firmalar Ar-Ge ile yenilikler yaparak özgün süreç-ürün geliştirmektedir. Ama rutin üretim hayatında nitelikli elemana sahip olma ve bunu teşvikleme, tasarım kabiliyetini artırarak rekabetçi olma ve ürün çeşitliliği sağlama gibi ihtiyaçları da olmaktadır. Bunu sağlayacak KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı destekleri için yanınızdayız. 

Hizmeti Hangi Şirketler Almalı?

after-line

KOBİ ölçeğindeki tüm firmalar.

Özellikler

after-line
1

KOSGEB'in tüm büyüme paketlerini içermektedir.

2

Ticaret Bakanlığı desteklerine erişim sağlanmaktadır.

3

Firmaların nitelikli eleman istihdamı teşviklenmektedir.

Faydalar

after-line
1

Firmaların nitelikli eleman istihdam maliyetleri düşecektir. Bu alandaki desteklerin kullanımı hakkında farkındalık yaratılacaktır.

2

Firmaların pazarlama ve satış faaliyetleri için fuar, ziyaret vb.. etkinliklerin maliyetleri düşecektir. KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı fırsatları irdelenecektir.

3

Firmaların desteklerle büyümesinin önünü açacak ve finansal rahatlık sağlayacaktır. Hibe ve Teşviklerle büyüme farkındalığı sağlanacaktır.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız