Çözümler / e-Servis / Diğer

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Hizmeti

SATIN AL

Nedir ?

after-line

Mevcut Durum Analizinin Yapılması, Süreç Etkileşimlerinin Belirlenmesi, Kalite Yönetim Sisteminin Tasarımı, Risk Analizi, Kontrollerin Uygulanması ve İzlenmesi olmak üzere çalışma beş aşamadan oluşmaktadır. Açılış toplantısı ile çalışma takvimi belirlenip; incelenecek süreçlere dair temel bilgiler toplanarak planlama yapılır ve diğer aşamalara geçilir. Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre İç Tetkik Yapısının Kurulması, Denetim, Eğitimler, Dokümantasyon Hazırlığı, Belgelendirmeye yönelik süreçlerin kurgulanması ile uçtan uca özelleştirerek sunabildiğimiz hizmetimiz; eDanışman'ın uluslararası firmalar, üretim, kamu, bankacılık ve finans, mühendislik alanlarında farklı kademelerde operasyonel ve yönetsel görevlerde bulunmuş uzmanları tarafından verilmektedir. 

Planlama aşamasında kapsam içinde olacak süreçler ve kurumunuza özel hizmet ihtiyaçlarınızın incelenmesi ardından; oturum tarih ve süreleri karşılıklı mutabık kalınarak belirlenecektir. 

Özellikler

after-line
1

En İyi Pratikler Uzun yıllardır farklı sektörlerde geçerliliği sınanmış en iyi deneyim ve uygulamalar, standart ve çerçevelerden faydalanarak, doğru yöntem ile doğru sonuca tek seferde ulaşmanız sağlanır.

2

Uzman Desteği Alanında ortalama 15 yıl üstü deneyimi olan Kalite Sistemleri uzmanlarının birikimlerinden faydalanırsınız.

3

Uygun Ücretlendirme Fiziksel danışmanlık hizmetlerine kıyasla daha uygun bir ücretlendirme politikasından faydalanırsınız.

Faydalar

after-line
1

Sunduğunuz ürün ve/veya hizmetlerinize dair kalite odaklı yaklaşımınızı müşterilerinizde göstererek rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmanızı, dolayısıyla Rekabet Avantajı sağlar.

2

Üretim, Planlama ve Zamanında Teslimi kolaylaştırır.

3

Kaynakların (İnsan, zaman, makine, sermaye) en uygun şekilde kullanımını sağlar.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

Teklif Al


Özel talep ve sorularınız için bizimle ile iletişime geçiniz.


Teklif Al