Çözümler / e-Servis / Diğer

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Hizmeti

SATIN AL

Nedir ?

after-line

Mevcut Durum Analizinin Yapılması, Süreç Etkileşimlerinin Belirlenmesi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin Tasarımı, Varlık Envanteri ve Risk Analizi, Kontrollerin Uygulanması ve İzlenmesi olmak üzere çalışma beş aşamadan oluşmaktadır. Açılış toplantısı ile çalışma takvimi belirlenip; incelenecek süreçlere dair temel bilgiler toplanarak planlama yapılır ve diğer aşamalara geçilir. Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre İç Tetkik Yapısının Kurulması, Denetim, Eğitimler, Dokümantasyon Hazırlığı, Belgelendirmeye yönelik süreçlerin kurgulanması ile uçtan uca özelleştirerek sunabildiğimiz hizmetimiz; eDanışman'ın uluslararası firmalar, üretim, kamu, bankacılık ve finans, mühendislik alanlarında farklı kademelerde operasyonel ve yönetsel görevlerde bulunmuş, alanında yetkinlikleri belgeli (ITIL, CISM, CRISC, CSM, CDPSE, ISO 27001 LA) kıdemli uzmanları tarafından verilmektedir. 

Planlama aşamasında kapsam içinde olacak süreçler ve kurumunuza özel hizmet ihtiyaçlarınızın incelenmesi ardından; oturum tarih ve süreleri karşılıklı mutabık kalınarak belirlenecektir. 

Özellikler

after-line
1

En İyi Pratikler Uzun yıllardır farklı sektörlerde geçerliliği sınanmış en iyi deneyim ve uygulamalar, standart ve çerçevelerden faydalanarak, doğru yöntem ile doğru sonuca tek seferde ulaşmanız sağlanır.

2

Uzman Desteği Alanında ortalama 15 yıl üstü deneyimi olan Teknoloji ve Bilgi Sistemleri uzmanlarının birikimlerinden faydalanırsınız.

3

Uygun Ücretlendirme Fiziksel danışmanlık hizmetlerine kıyasla daha uygun bir ücretlendirme politikasından faydalanırsınız.

Faydalar

after-line
1

Müşterilerinize ait bilgilerin güvenliğine dikkat ve özen göstererek, rakiplerinize karşı rekabette size avantajı sağlıyor olması

2

Kurumsal sistemlerinizde, önemli bilgilerinizin uygun şekilde kullanıldığının garanti altına alınmasını sağlayan Somut ve Gerçekçi Bir Kontrol Sistemi Kurulması

3

Düzenli değerlendirmelerle Kurumsal Bilgilerinin Güvenliğine Olan Taahhüdün Üst Yönetiminize Kanıtlanması

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

Teklif Al


Özel talep ve sorularınız için bizimle ile iletişime geçiniz.


Teklif Al