Nedir ?

after-line

İngiltere’deki hareketli pazardan pay almak isteyen ve faaliyete geçmek isteyen girişimcilerimiz için hazırladığımız bu servis, dijital dünyanın sunduğu imkânlar ile sizlere hızlı ve kolay çözüm sunuyor. Eğer sizde faaliyetleriniz için İngiltere’de fırsat görüyor ve bu anlamda bir uzman ekiple çalışmak istiyorsanız, ilk adım olan “Şirket Kuruluşu “ hizmetimize buradan ulaşabilirsiniz.

İngiltere’de şirket mi, şube mi, temsilcilik mi kurmalıyım?

İngiltere’de ticari faaliyetlerinizi doğru yönetebilmek için ihtiyacınız olan uygun konumlanma ile başlangıç yapmanız çok önemli. Ülkede yöneteceğiniz faaliyete göre değişiklik gösteren yapılanma tipleri konusunda sorularınıza bu bolümde yanıt alabilirsiniz.

İngiltere’de şirket kurmanın avantajları nelerdir?

İngiltere özellikle yabancı girişimcilerin şirket kurduğu en önemli destinasyonlardan biri. İş yapmanın en kolay olduğu ülkeler sıralamasında Avrupa’da en üst sırada yer alan İngiltere’de şirket kurmanın birtakım vergisel ve süreç avantajları bulunmaktadır. Bu bölümde ilgili konudaki sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

İngiltere’de şirket kurma sureci nasıl işlemektedir? 

İngiltere’de şirket kurmak için hangi adımları atmanız gerekli, ne tip belgelere ihtiyacınız var/ süreçler nasıl isliyor? Şirket kurmak için ne kadar sure gerekiyor? Bu bolümde ilgili konudaki sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Şirket kurduktan sonra yapılması gerekenler nelerdir?

İngiltere’de şirketinizi kurduktan sonra hangi konuları takip etmeniz gerektiğine dair sorularınıza bu bölümde yanıt alabilirsiniz.

İngiltere’de yeni şirket kurma aşamasında olan veya yeni şirket kurmuş girişimciler için uygundur.

 

İngiltere'de Şirket Kuruluş Danışmanlığına ulaşmak için tıklayınız.

Özellikler

after-line
1

Profesyonel hizmete anlık erişim.

2

Ekonomik.

3

Her yerden ve her türlü cihazdan erişim.

Faydalar

after-line
1

Şirketinizin geleceğini planlarken profesyonel kişilerden tecrübe aktarımı alırsınız.

2

Hızlı ilerlemenize ve yeni bir coğrafya da faaliyete geçmenize katkı sağlar.

3

Uzman desteği ile hata yapmanızı engeller.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız