Nedir ?

after-line

Çalışmada; pratik ve dünyanızdan bir dil ile kriz döneminin yaratacağı sosyal, ekonomi, teknoloji ve politika trendleri doğrultusunda "T.O.P 10 Ideas" Tekniği ile, şirketinizin 5 farklı boyutta ihtiyaç duyduğu dönüşüm dinamikleri (Stratejik, Organizasyonel, Kültürel, Süreçsel ve Finansal) ve bunlara dair yol haritası ile stratejilerin belirlenmesi amaçlanmaktadır.

Strateji ve İnovasyon Danışmanı Dr. Umut EKMEKÇİ ve SİSTEM GLOBAL Danışmanlık iş birliği ile gerçekleştirilecek olan Online Çalıştay' da şirketinizin yol haritasını ve stratejilerini belirlemek için yanınızdayız!

Fırtına geçtiğinde artık çok geç, doğru rotaya doğru hızla giremezsiniz ve yarışı bırakıp karaya vurmak istemiyorsanız OYUNU OKUYUN ve OYUN KURUN! 

Krizden çıkış ve sonrasında sıçrama yapabilen şirketlerden olmak için sadece klasik tedbirlerle yetinmeyip, proaktif davranarak İnovasyon ve Dönüşüm Stratejilerini belirlemek zorundasınız. Çünkü inovatif ve atak düşünüp aksiyon almazsanız, sonrasında çok geç kalacaksınız; FARK yaratma fırsatını kaçırmayın.

 

*** Not: Bu danışmanlığı tamamlayıcı olan "Fırtınada Kılavuz Kaptanlık" danışmanlığını da linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

Hizmeti Hangi Şirketler Almalı?

after-line

Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler, dalgalar arasında savrulmak istemeyen, oyun kurup fırtına bittiğinde rotada ve yeni oyuna hazır olmak niyetinde ve hayali olan vizyonel şirketler bu hizmeti almalı. Dönüşümde rolüm olsun ve hikaye yazmalıyım diyen üst ve orta düzey yöneticiler bu çalıştaya katılmalı.

Özellikler

after-line
1

Dr.Umut Ekmekçi'nin bilgisi ve Sistem Global'in 24 yıllık birikimini harmanlayarak, konusunda uzman kişilerle birebir çalışma fırsatı sağlaması.

2

Firmanın ve sektörünün dinamiklerine göre çalışmanın kurgulanması.

3

Çalıştay sonunda sahada uygulanabilir sonuçların sunulması.

Faydalar

after-line
1

Pandemi krizi sonuçlarının ve olası değişimlerin, sektörünüze ve kurumunuza etkilerinin belirlenmesi.

2

Güvenilir ve rasyonel bir metodoloji ile kurumunuzun krizden çıkış ve fark yaratma amacıyla izlemesi gereken yol haritasının oluşturulması.

3

Kurumunuzun dönüşüm amaçlı inovasyon stratejilerinin 5 ana boyut ekseninde tanımlanması ve uzun vadeli referans çalışması olması.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

Teklif Al


Özel talep ve sorularınız için bizimle ile iletişime geçiniz.


Teklif Al