Nedir ?

after-line

*Ar-Ge Teşvik ve Hibeleri İçin TÜBİTAK ve KOSGEB Odaklı Proje Hizmetleri 
*Uluslararası Fonlar ve Yatırım Destekleri İçin Dosya Hazırlama Hizmetleri 

Ulusal ve uluslararası bazda teşvik, hibe ve desteklerden faydalanması için potansiyelinizi bilmek, bu fırsatları sürekli olarak takip etmek, bunlarla ilgili raporlar almak, KOSGEB ve Ticaret Bakanlığının temel desteklerinden düzenli olarak faydalanmak mı istiyorsunuz? O zaman birlikte büyümek ve maliyetlerinizi optimize etmek için rehberlik ediyoruz.  

KOBİ veya Büyük İşletme fark etmeksizin tüm imalat, hizmet, yazılım vb.. alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşların büyümek için kuvvetli öz kaynaklarının yanı sıra devlet destek ve teşviklerine ihtiyacı bulunmaktadır. Ancak bu süreçleri sürekli ve nizami yürütmek farklı bir uzmanlık ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Bunları düzenli takip ederken, başvurularını yapmak, ihtiyaçları doğru analiz ederek uygun programları seçmek de önemli hale gelmektedir. Bu fırsatların sadece ulusal bazda değil, uluslararası bazda da olabileceğini bilmek ve süreci buna göre takip etmek de önemlidir. Bu ürün kapsamında firmaları devlet teşvik ve destekleri ile büyütmek, Ar-Ge ve yatırım süreçleri için uygun fonları bulmak amacıyla bir rehberlik hizmeti kurgulamak ve yürütmek amaçlanmıştır. 

Özellikler

after-line
1

Bu rehberliği alan firmalar nitelikli istihdam, ihracat faaliyetleri, fuar katılımları vb.. konular için devlet teşviklerinden kolayca faydalanacak ve bu alanlardaki maliyetlerini düşüreceklerdir.

2

Bu rehberlik hizmeti ile firmaların sürekli teşvik ve hibe yatkınlığı analiz edilecek, bu bağlamda Ar-Ge projeleri irdelenecek ve ulusal-uluslararası fonlar ile devlet destekleri kullanılarak teşviklenmesi için uygun, nitelikli projeler hazırlanabilecektir.

3

Uçtan uca kurgulanan hizmet ile Ar-Ge faaliyetlerinden doğan yatırım olanakları KOSGEB ve Bakanlıkların olanakları ile fonlanabilecek, bu fırsatlar için dosya hazırlanabilecektir.

Faydalar

after-line
1

Ulusal ve uluslararası Ar-Ge/Teşvik ekosistemindeki tüm faaliyetlerden düzenli olarak haberdar olma, rapor alma ve bilgilenme fırsatına sahip olunacaktır. Ayrıca KOSGEB ve Ticaret Bakanlığının evrak beyanı bazlı hizmetleri de paket kapsamında sunulacaktır.

2

Yapılacak analizler neticesinde ortaya çıkacak Ar-Ge odaklı fırsatlar TÜBİTAK veya KOSGEB nezdinde değerlendirilecek, uygun projeler hazırlanacaktır.

3

Yapılan analizler neticesinde yatırım projeleri KOSGEB veya Bakanlıkların kurguladığı fırsatlar ve çağrılar ile fonlanabilecektir. Bu konuda dosya hazırlıklar yapılacaktır.

Stratejik Ortağı

strategy-logo

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

Teklif Al


Özel talep ve sorularınız için bizimle ile iletişime geçiniz.


Teklif Al