Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel
consultant

Nursel Üstündağ

Uzmanlık Alanları

  • Otomotiv & Otomotiv Yan Sanayi
  • Makine
  • Demir-Çelik, Döküm, Metalurji
  • Ar-Ge ve Teknoloji Ekosistemi

Nursel Üstündağ teknoloji odaklı şirketlerin sağlıklı büyümesine yönelik 10 yıldan uzun süredir entegre profesyonel hizmetler tasarlamakta ve uygulamaktadır.  

2020 Mart ayından itibaren Sistem Global’in grup şirketleri arasında bulunan Sistem Global Teknoloji’de Bursa Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır. 2017-2020 yılları arasında aynı bölgede koordinatör olarak çalışmış, danışmanlık yapmıştır. Buradaki danışmanlık çalışmaları 50’den fazla ulusal ve uluslararası şirkete yönelik farklı seviyelerde proje yönetimi, finansmana erişim, büyüme startejileri ve uzun soluklu inovasyon ve Ar-Ge yol haritalarının oluşturulmasını içermiştir. 

Mevcut görevinden önce 3 yıl boyunca Sistem Global’in grup şirketleri arasında bulunan Erdem Kaya Patent’te danışmanlıktan İş Geliştirme Yöneticiliğine birçok farklı pozisyonda çalışmıştır. Bu 3 yıl boyunca Ar-Ge sektöründe yer alan firmalara proje yönetimi konusunda danışmanlık verdiği Teşvik Patent şirketinin kurucu ortaklığını yapmıştır. 

2005-2011 yılları arasında ise birçok farklı sektörde birçok farklı görevde rol almıştır. Şirket Bankacılığı, planlama mühendisliği ve özellikle proje mühendisliği bu görevleri arasındadır.

Nursel Üstündağ 2005’teİstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği lisansını tamamlamıştır.

Verdiği Eğitimler / Danışmanlıklar

products