consultant

Metin Ayyildiz

20 yılı aşkın süredir Tekstil üretiminde operasyon yöneticiliği faaliyeti yürütmüştür. Bu faaliyetin yanı sıra şirketler grubuna bağlı tekstil, gıda, hayvancılık ve tarım alanlarında sürekli iyileştirme ve operasyonel mükemmellik yöneticiliği de sürdürmüştür.

2020 yılında, Sistem Global Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi A.Ş. Çukurova Bölge Müdürü olarak Sistem Global ailesine katılmıştır.

2018 Yılından bu yana ise mevcut görevlerinin yanına Ar-Ge ve Operasyonel Mükemmellik süreçlerinin yöneticiliklerini de üstlenmiştir. Son olarak 2020 yılı başında Terbiye departmanının da Müdürlüğünü de üstlenmiştir.

2005 yılından bu yana İplik Boya işletmesi Müdürlüğünü yürütmüş olan Ayyıldız bu göreve ek olarak 2011 yılından bu yana tüm grup şirketlerine hitaben sürekli iyileştirme kapsamında Uzman Kara Kuşak rolünü de üstlenerek 20 den fazla iyileştirme projesine liderlik, 200 den fazla projeye koçluk sağlamıştır.

Metin Ayyıldız, 1999’da Ege Üniversitesi’nde Tekstil Mühendisliği lisansını, ardından 2002’de Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İşletme Anabilim dalı, Üretim Yönetimi ve Endüstriyel İşletmecilik dalında Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Verdiği Eğitimler / Danışmanlıklar

products