Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel
consultant

Mehmet Ali Begdes

Uzmanlık Alanları

  • Şirketler Hukuku ve Kurumsal Yönetim
  • Birleşme ve Devralmalar
  • Finansal Teknolojiler - Fintek
  • Sermaye Piyasası Hukuku
  • İş Hukuku
  • Uluslararası Ticaret Hukuku
  • Fikri Mülkiyet ve Teknoloji

Mehmet Ali Begdeş, Şirketler Hukuku ve Birleşme & Satın Alma Ekibi'nin bir üyesidir. Hızla büyüyen teknoloji, yazılım, dijital medya, e-ticaret, büyük veri & yapay zeka, fintech, proptech, healthtech ve oyun şirketleriyle her aşamada çalışan bir ekipte aktif olarak yer almaktadır. Mehmet Ali, girişim sermayesi, tohum/melek finansmanları; varlık ve hisse alımları; dönüştürülebilir borç finansmanları ve birleşme ve satın almalar dahil olmak üzere, şirketlere işlemle ilgili konularda düzenli olarak danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca, günlük olarak şirketler hukuku ve şirketin kurumsallaşması açısından yönetim konuları, ortak girişimler ve genel hukuki konular hakkında müşterilerine danışmanlık vermektedir.

Buna ek olarak, Mehmet Ali, girişimcilere geniş bir yelpazede, öz sermaye finansmanları, fikri mülkiyet koruması ve iş hukuku danışmanlığı dahil olmak üzere stratejik içgörüler ve danışmanlık sağlamaktadır.

------


Mehmet Ali Begdeş is a member of the Corporate and M&A Team. He is actively engaged in a diverse corporate practice, working with a wide range of fast-growing technology, software, digital media, e-commerce, big data & AI, fintech, proptech, healthtech, and gaming companies at every stage of their development. Mehmet Ali regularly counsels companies on transactional matters, including venture capital, seed/angel financings; asset and share acquisitions; convertible debt financings, and mergers and acquisitions. He also advises his clients on a daily basis regarding corporate governance matters, joint ventures, strategic transactions, and general legal issues.
In addition, Mehmet Ali provides strategic insight and counsel to entrepreneurs on a broad array of issues, including equity financings, intellectual property protection, and employment and compensation consulting.

Verdiği Eğitimler / Danışmanlıklar

products