Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

Vergi Konularına İlişkin 2023 Af Yasası Analizi ve Danışmanlığı (SGK)

2023 Yılında yürürlükte olan AF Yasası kapsamında SGK'ya Borcu olanlar için borç yapılandırmasına ilişkin merak edilen hususlara ilişkin Danışmanlık hizmet sunumudur.

990,00 ₺ + KDV
Nedir?
Hizmet Takvimi
Kimler Almalı?
Faydalar

Sgk Alacaklari için yeniden yapilandirma imkanı getirilmiştir. Bu imkanlar çerçevesinde sormak istedikleriniz, firmanıza dair karar almanızı sağlayacak analizlerin yapılması ve uzman ekip ile strateji oluşturulmasına destek olmaktayız. 

SGK ya borcu olan çalışanlar ve müesseler, Eksik işçilik tutarı üzerinden SGK cezalarına muhatap olan ihale ve özel inşaat işi yapan şirketler, Kendi adına ya da Bağımsız çalışan sgk primi borçluları, tarımda kendi adına ve hesabına bağımsız çalışan sgk primi borçluları,

1
SGK borçlarının düşük maliyetler ile ödenmesi
2
SGK cezalarına muhatap olan ihale ve özel inşaat işi yapan şirketlerin oluşan borçları düşük maliyetler ile ödeme imkanı, kendi adına ya da bağımsız çalışan SGK primi borçlularnın düşük maliyetler ile ödenmesi
3
Kendi adına ya da bağımsız çalışan sgk primi borçluları, tarımda kendi adına ve hesabına bağımsız çalışan SGK primi borçlularının, sigortalılıklarını sona erdirerek, bu alacaklar için borç takibinin durdurulması imkanı.