Çözümler / Hizmetlerimiz / Risk Yönetimi

İleti Yönetim Sistemi (İYS) Danışmanlığı

SATIN AL

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

Nedir ?

after-line

İleti Yönetim Sistemi (İYS) 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmeliği’ne uygun olacak şekilde tüm hizmet sağlayıcıların güncel ticari elektronik ileti onaylarını kaydettikleri ulusal veri tabanı sistemidir.

İYS ile hizmet sağlayıcıların, alıcılara göndereceği ticari elektronik iletiler öncesinde alması gereken izinler güvenli bir ortamda saklanacak, alıcılar onay ve ret bildirimlerini yapabilecek, bunun yanında şikâyet hakkını kullanabilecektir. Kamu denetleme görevini hızlı ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilecektir.

İYS Danışmanlığı Hizmeti ile ticari elektronik ileti izni alınan kanallarınızı tespit ediyoruz, ilgili mevzuata uyumluluğunuzu kontrol edip ve mevzuata uyumlu ticari elektronik ileti izni süreçlerinizi kurguluyoruz.

Hizmeti Kimler Almalı?

after-line

Sektör ayrımı olmaksızın, ticari elektronik ileti gönderimi yapan tüm şirketler ve bu şirketlerde pazarlama ve/veya kurumsal iletişim süreçlerini yürüten ekip çalışanları saatlik olarak sunulan IYS Danışmanlığı hizmetini satın alabilirler.

Özellikler

after-line
1

İYS Hakkında Güncel Mevzuat Bilgilendirmesi

2

İYS Süreçlerinin Kurgulanması

3

İYS Başvuru Süreci Desteği

Faydalar

after-line
1

Ticari elektronik ileti izni alınan kanallarınızı tespit ediyor, ilgili mevzuata uyumluluğunuzu kontrol ederek, ticari elektronik ileti izni süreçlerinizi kurguluyoruz.

2

Şirketinizin İYS’ye yüklemesi gereken ticari elektronik ileti izinlerine ilişkin veri tabanına yönelik sorularınızı cevaplandırıyoruz.

3

İleti Yönetim Sistemi’ne başvuru sürecinizle ilgili destek sağlıyoruz.