Aradığın çözümü bulamadın mı? eDanışman Ekibi ile Hemen Bir Araya Gel

Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerinin Yıllık Faaliyet Raporu Check-Up Analizi

Faaliyet raporunuzun teknik ve mali kapsamda doğru hazırlanabilmesi için sizinleyiz!

6.000,00 ₺ + KDV
Nedir?
Hizmet Takvimi
Kimler Almalı?
Faydalar

Ar-Ge veya Tasarım merkezi olarak her yıl hazırlamak zorunda olduğunuz Faaliyet Raporunu 5746 sayılı kanunun hükümlerine göre incelenerek;

 

  • İlgili faaliyet dönemi içerisinde tamamlanan ve yürütülen projelerin analiz edilmesi ve ilgili mevzuatlar yönü ile incelenerek raporlarınızın uygun formatta yazılıp yazılmadığı kontrol edilir.
  • T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezinize verilen önerilerin yerine getirilme analizinin yapılır.
  • Faaliyet raporunuzda doldurmuş olduğunuz tüm başlıklar mevzuat ve raporun gereklilerine uygun olacak şekilde kontrol edilir

Raporunuz kapsamında aksiyona dönüştürülebilecek önerilerin de bulunduğu Faaliyet Raporu Check-Up analiziniz oluşturulur. 

 

Hizmet Takvimi 

  1. Adım: Planlama toplantısı yapılır ve ilgili belgeleriniz toplanır.
  2. Adım: Belgeleriniz kapsamında Faaliyet Raporunuz analiz edilir.
  3. Adım: Rapor analiziniz dijital olarak tarafınıza iletilir.

Uzmanlarımız ile ilk toplantınız 24 saat içerisinde gerçekleşecektir. Hizmet kapsamında istenilen verilerin uygun zamanda tarafımıza iletilmesi durumunda ilgili hizmet 2 hafta içerisinde tamamlanacaktır. 

Ar-Ge veya Tasarım Merkezi yöneticileri, kurucuları, teknik ve/veya mali süreçlerden sorumlu yöneticileri.

1
Faaliyet raporunuz, ilgili yasa hükümlerine bağlı kalınarak ve denetleme esasları da dikkate alınarak kontrol edildiği için teknik ve mali kısımlardaki hata risklerini minimize edersiniz.
2
Merkez raporunuzu 5746 sayılı kanun hükümlerince en uygun şekilde hazırlanabilmesi ile ilgili öneriler almış olursunuz.
3
Rapor içerisindeki endeks verileri, performans ölçütleri ve tüm parametrelerin hesaplanma süreçlerindeki risklerini minimize edersiniz.